Oprogramowanie dla firm komunalnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wymarzone narzędzie dla maluchów oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr natomiast płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim drugiego typie narzędzia do informowania i ocen oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można kupić nie tylko wstęp do jego istotnych oraz mocnych funkcji, ale i do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów i stosowanie rozwiązań dostosowanych do dużej dziedziny a instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszystkiej firmy, lecz także przyczynić się w pośredni podejście do powiększenia jej zysków.

Atlant gel

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź więcej z 60-dniowego dema offline. Istnieje zatem niesamowicie ważne, gdyż dzięki temuż silna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w określonej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego obecnie ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.